Jak vyrobit sněhovou vločku z papíru – jednoduché, trojrozměrné, dvoubarevné?

Sněhové vločky jsou symbolem zimních a novoročních svátků. Zdobí naše domovy a pomáhají vytvářet útulnou atmosféru. Pokud si chcete vyrobit vlastní sněhové vločky a překvapit své blízké originálními dekoracemi, pak doporučujeme zkusit vyrobit dvoubarevnou papírovou vločku. Tato sněhová vločka se bude snadno vyrábět a zároveň vypadá velmi působivě a objemně.

K vytvoření dvoubarevné sněhové vločky potřebujete jen trochu času a základní dovednosti ve skládání papíru. Chcete-li začít, vezměte dva listy papíru různých barev. Nakrájejte je na stejně velké čtverce. Pro každou úroveň sněhových vloček budete potřebovat jeden čtverec od každé barvy.

Jakmile si připravíte čtverečky, začněte papír skládat podle konkrétního vzoru. Vezměte okraj čtverce a přeložte jej na polovinu, abyste vytvořili trojúhelník. Poté papír znovu přeložte napůl, aby vznikl menší trojúhelník. Pokračujte ve skládání papíru, dokud nezískáte malý trojúhelník o velikosti vašeho prstu. Opakujte stejnou operaci s dalším čtvercem papíru.

Nezapomeňte postupovat podle vzoru skládání, abyste vytvořili dvoubarevnou sněhovou vločku. Na každé úrovni použijte čtverce různých barev.

Po složení papíru proveďte další kroky k vytvoření trojrozměrných tvarů. Otevřete papír a opatrně rozložte rohy, abyste vytvořili trychtýř. Poté opatrně zvedněte spodní rohový díl a složte jej nahoru, abyste vytvořili ostrý trojúhelník. Opakujte stejné kroky se zbývajícími rohy. Při vytváření každé úrovně nezapomeňte umístit čtverce různých barev.

Poté, co papír složíte a vytvarujete, zajistěte všechny úrovně sněhových vloček k sobě pomocí pásky nebo lepidla. Nezapomeňte přidat smyčku nebo provázek na zavěšení vaší sněhové vločky. A nyní je vaše dvoubarevná papírová vločka připravena! Nyní jej můžete zavěsit na okno, vánoční stromeček nebo vytvořit celou kaskádu sněhových vloček pro zajímavou a originální dekoraci.

Příprava materiálů pro vytvoření sněhové vločky

K vytvoření papírové sněhové vločky budete potřebovat následující materiály:

1. Papír. Nejlepší je použít bílý nebo světlý papír. Můžete použít běžný kancelářský papír nebo barevnou kartu.

2. Nůžky. K vyříznutí sněhové vločky budete potřebovat ostré nůžky.

3. Pravítko. To vám umožní provádět rovnoměrná a přesná měření na papíře.

4. Tužka. Před vyříznutím sněhové vločky můžete papír označit tužkou.

READ
Jak nainstalovat dětská stropní svítidla: vytvoření dětské nálady

5. Lepidlo nebo páska. V závislosti na tom, jak sněhovou vločku sestavíte, budete možná potřebovat lepidlo nebo pásku k upevnění jejích prvků.

6. Stuha nebo nit (volitelné). Pokud chcete svou sněhovou vločku pověsit, budete potřebovat nějakou stuhu nebo provázek k vytvoření smyčky.

Po dobré přípravě všech potřebných materiálů budete připraveni začít vytvářet papírovou sněhovou vločku.

Jak vyrobit základ pro sněhové vločky

Jak vyrobit základ pro sněhové vločky

Než začnete vyrábět sněhovou vločku, shromážděte potřebné materiály:

  • List papíru A4 (nejlépe bílé nebo světlé barvy)
  • nůžky
  • pravítko
  • Tužka nebo pero

Krok 1: Příprava rozvržení

Krok 1: Příprava rozvržení

Vezměte kus papíru a opatrně jej přeložte napůl diagonálně, abyste vytvořili trojúhelník.

Krok 2: Vyříznutí základny sněhové vločky

Krok 2: Vyříznutí základny sněhové vločky

Umístěte jej na trojúhelník tak, aby jeho špička směřovala od vás. Vezměte pravítko a nakreslete čáru spojující horní část trojúhelníku se základnou. Na tuto čáru pak nakreslete řady malých rovnostranných trojúhelníků. S každou další řadou by se měly trojúhelníky zmenšovat a zmenšovat.

Dále opatrně vystřihněte tyto malé trojúhelníky.

Nyní máte základnu sněhové vločky, kterou můžete použít k vytvoření trojrozměrné dvoubarevné vločky!

Jak udělat sněhovou vločku trojrozměrnou

Jak udělat sněhovou vločku trojrozměrnou

Materiály:

– papír A4 (je lepší použít bílý nebo světlý)

Instrukce:

Instrukce:

1. Vezměte list papíru A4 a přeložte jej vodorovně na polovinu. Poté list znovu přeložte napůl, aby měl čtvrtinu původní velikosti.

2. Ze vzniklé čtvrtky ustřihněte pomocí nůžek čtverec o rozměrech 15×15 cm.

3. Připravte si kartonový základ pro vaši sněhovou vločku. Může mít čtvercový nebo kulatý tvar. Rozměry základny by měly být úměrné velikosti sněhové vločky, kterou si vyberete.

4. Přeložte čtverec napůl a napůl diagonálně tak, aby vznikl rovnoramenný trojúhelník. Výsledný trojúhelník pak přeložte znovu na polovinu.

5. Na volné konce složeného trojúhelníku nakrájejte malé kousky, abyste vytvořili obrys sněhové vločky.

6. Rozložte složenou sněhovou vločku a pečlivě narovnejte každý prvek sněhové vločky, čímž jim dodáte objem.

7. Hotovou sněhovou vločku přilepte pomocí lepicí tyčinky na kartonový základ.

Nyní je vaše sněhová vločka připravena! K vytvoření dvoubarevné sněhové vločky můžete použít různé barvy papíru. Pověste si ho do okna, použijte jako ozdobu na přání k svátku nebo ho darujte jako nádhernou zimní památku!

READ
Jak vyrobit ledničku pod oknem v Chruščově foto

Výběr barev pro sněhovou vločku

Výběr barev pro sněhovou vločku

Primární barvy

Primární barvy

Prvním krokem při výběru barev pro sněhovou vločku je určit primární barvy, které chcete použít. Sněhová vločka se obvykle skládá ze dvou základních barev – bílé a modré. Bílá barva symbolizuje sníh a modrá barva ledovou strukturu sněhové vločky. Můžete použít různé odstíny bílé a modré, aby vločka získala zajímavější a estetičtější vzhled.

Další odstíny

Výběr dalších odstínů závisí na vašich preferencích a požadovaném efektu. Můžete si vybrat různé odstíny modré, abyste dodali sněhové vločce hloubku a rozměr. Můžete také použít šedou nebo stříbrnou, abyste vytvořili efekt třpytu a lesku. Červené a zlaté odstíny mohou přidat luxus a slavnost.

Je důležité si uvědomit, že výběr barev pro sněhovou vločku je individuální proces a měli byste si vybrat odstíny, které se vám líbí, a vytvořit požadovaný efekt. Experimentujte s různými kombinacemi barev a odstínů, abyste našli dokonalou sněhovou vločku, která potěší vás i vaše hosty.

Jak vytvořit dvoubarevný vzor na sněhové vločce

Chcete-li vytvořit dvoubarevný vzor na sněhové vločce, budete potřebovat oboustranný papír ve dvou barvách: jednu barvu pro hlavní část sněhové vločky a jinou barvu pro vzor.

1. Začněte tím, že z oboustranného papíru ve dvou barvách vystřihnete dva stejně velké obdélníky.

2. Přeložte obdélníky na polovinu, abyste vytvořili dvě poloviny sněhových vloček různých barev.

3. Půlky položte na sebe tak, aby se z 1/4 překrývaly a vytvořily obdélník poloviční velikosti původního obdélníku.

4. Začněte od jednoho z rohů obdélníku a nakreslete na něj modely pomocí tužky nebo pera. Možná budete muset experimentovat s různými barvami, abyste našli dokonalý vzor pro vaši sněhovou vločku.

5. Vystřihněte sněhovou vločku podél nakreslených čar. Buďte opatrní a opatrní s tímto krokem.

6. Rozložte sněhovou vločku a užijte si jedinečný dvoubarevný vzor, ​​který jste vytvořili!

Výroba dvoubarevné papírové sněhové vločky je skvělý způsob, jak přidat trochu kreativity a originality do vánoční nebo zimní výzdoby. Vyzkoušejte různé kombinace barev a vzorů a vytvořte si vlastní jedinečnou sněhovou vločku!

Postup Изображение
1. Vystřihněte obdélníky z oboustranného papíru Obrázek 1
2. Přeložte obdélníky na polovinu Obrázek 2
3. Položte poloviny na sebe Obrázek 3
4. Nakreslete vzor na obdélník Obrázek 4
5. Vystřihněte sněhovou vločku podél nakreslených čar Obrázek 5
6. Rozložte sněhovou vločku a užijte si jedinečný dvoubarevný vzor Obrázek 6
READ
Jak postavit a vybavit letní krytou terasu u vaší dachy: fotografie a užitečné tipy

Poslední úpravy: dekorace sněhových vloček

Poslední úpravy: dekorace sněhových vloček

Jakmile svou sněhovou vločku oříznete a bude hotová, můžete přidat několik dalších prvků, které jí dodají zvláštní vzhled.

1. Flitry

Nejoblíbenějším způsobem zdobení sněhových vloček je přidání třpytek. Třpytky mohou mít různé tvary a barvy, takže si můžete vybrat ty správné pro svou sněhovou vločku. Stačí nanést malé množství lepidla na jednotlivá místa sněhové vločky a nechat zaschnout.

2. Stuha

2. Stuha

Dalším způsobem, jak ozdobit sněhovou vločku, je připevnit k ní malou stuhu. Vyberte si stuhu, která odpovídá barvě sněhové vločky a přivažte ji k horní části sněhové vločky. To dodá vaší kreativitě extra eleganci.

3. Kamínky

3. Kamínky

Kamínky jsou malé lesklé kamínky, které dokážou sněhové vločce dodat extra šmrnc. Jednoduše naneste malé množství lepidla na jednotlivé části sněhové vločky a nechte je zaschnout. Takto zdobená sněhová vločka bude vypadat velmi působivě a atraktivně.

Nemusíte používat všechny tyto prvky současně – vyberte si ty, které se vám nejvíce líbí a které vyhovují vašemu nápadu na zdobení sněhových vloček. Nebojte se experimentovat a ukažte svou kreativní osobnost!

Otázky a odpovědi:

Jak vyrobit jednoduchou papírovou sněhovou vločku?

Chcete-li vytvořit jednoduchou papírovou sněhovou vločku, vezměte čtvercový kus papíru a přeložte jej na polovinu diagonálně. Poté papír znovu přeložte diagonálně, abyste vytvořili trojúhelník. Poté trojúhelník přeložte ještě dvakrát napůl. Nyní nakreslete různé trojúhelníkové vzory na papír a vystřihněte je. Rozložte papír a budete mít jednoduchou papírovou sněhovou vločku.

Jak vyrobit XNUMXD papírovou sněhovou vločku?

Chcete-li vytvořit XNUMXD papírovou sněhovou vločku, vezměte čtvercový list papíru a přeložte jej na polovinu diagonálně. Poté papír znovu přeložte diagonálně, abyste vytvořili trojúhelník. Poté udělejte malý řez uprostřed trojúhelníku a narovnejte papír. Opakujte tyto kroky ještě čtyřikrát, abyste získali pět stejných trojúhelníků. Na každý z trojúhelníků pak nakreslete různé vzory a vystřihněte je. Přeložte trojúhelníky podél řezů a vytvořte šipku. Zarolujte a narovnejte sněhovou vločku a stane se objemnou.

Jak vyrobit dvoubarevnou papírovou sněhovou vločku?

Chcete-li vyrobit dvoubarevnou papírovou sněhovou vločku, vezměte dva čtvercové listy papíru různých barev a každý přeložte diagonálně na polovinu. Poté papír znovu přeložte diagonálně, abyste vytvořili trojúhelník. Poté udělejte malý řez uprostřed trojúhelníku a narovnejte papír. Opakujte tyto kroky ještě čtyřikrát s jinou barvou papíru. Na každý z trojúhelníků pak nakreslete různé vzory a vystřihněte je. Přeložte trojúhelníky podél řezů a vytvořte šipky. Spojte šipky dvou různých barev a sněhová vločka bude dvoubarevná.

READ
Jaké materiály lze použít pro držáky příček?

Jak vyrobit jednoduchou papírovou sněhovou vločku?

Chcete-li vytvořit jednoduchou papírovou sněhovou vločku, vezměte čtvercový list bílého papíru. Přeložte jej diagonálně a poté znovu diagonálně přeložte napůl. Vystřihněte různé tvary podél okrajů složeného papíru, abyste vytvořili krásný vzor. Otevřete papír a budete mít jednoduchou papírovou sněhovou vločku!

Video:

Jak vyrobit sněhovou vločku z A4 je snadné a jednoduché. DIY Jednoduchá #sněhová vločka vyrobená z papíru. Novoroční řemesla

6 Easy Paper Snowflake Wall Hockey – DIY Easy Paper Crafts Tutorial – Nápady na dekorace na zeď

Jak jednoduše vyrobit VOLUME papírovou vločku

Recenze

nedefinované

Velmi zajímavý článek! Děkuji! Vždy mě bavilo vyrábět řemesla vlastníma rukama, zvláště když přijde zima. Opravdu se mi líbil váš nápad vytvořit sněhovou vločku z papíru, zejména to, že bude trojrozměrná a dvoubarevná. Vždy jsem si myslel, že výroba sněhových vloček je náročná, ale váš návod krok za krokem ukázal, že to tak vůbec není. Nyní budu vědět, jak vyrobit krásnou a originální sněhovou vločku, která ozdobí novoroční strom nebo okno. Váš článek mi dal spoustu inspirace a chuti začít tvořit. Dokonce přemýšlím o vytvoření několika sněhových vloček různých velikostí a barev, abych vytvořil jedinečnou kompozici. Těším se na novoroční svátky, abych potěšil sebe a své blízké krásnými a jedinečnými sněhovými vločkami. Ještě jednou díky za vaše užitečné tipy!

nedefinované

Článek je velmi užitečný a srozumitelný, rád jsem použil tento návod a vyrobil svou první papírovou vločku! Ukazuje se, že je to velmi jednoduché, stačí papír několikrát složit a pečlivě vystřihnout malé tvary. Zvláště se mi líbil nápad vytvořit dvoubarevnou sněhovou vločku, což jí dává zvláštní krásu a originalitu. Nyní vypadá dekorace mého pokoje díky tomuto malému, ale důležitému detailu ještě atraktivněji. Teď už přesně vím, jak si pomocí takových dekorací vytvořit doma útulnou zimní atmosféru. Děkuji autorovi za tak jednoduchý a zajímavý nápad!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: